O szkole

Rozpocznij naukę z nami

O School of New Media

School of New Media to projekt skierowany do wszystkich osób, chcących zdobyć kwalifikacje w zakresie marketingu internetowego. Szkoła to 32 zajęcia, które są prowadzone przez jednych z najlepszych specjalistów w Polsce. Każde zajęcia trwają 4 godziny lekcyjne. Cała szkoła to razem 128 godzin i odbywa się w trakcie jednego semestru, kończącego się przyznaniem certyfikatu.

School of New Media opiera się na trzech filarach. Każdy z nich jest dla nas równie ważny i stanowi wartość, którą oferujemy naszym słuchaczom:

WIEDZA

32. najlepszych specjalistów z całej Polski z zakresu marketingu internetowego przekaże Wam wiedzę do zastosowania w praktyce. Stawiamy na różnorodność, dlatego każdy blok zajęć jest prowadzony przez inną osobę. Zdobywaj kompetencje od najlepszych

WIĘZI

Nasi absolwenci cenią sobie School of New Media ze względu osoby, które poznają i z którymi się integrują. Istotnym atutem szkoły jest możliwość zbudowania relacji z wykładowcami, którzy podobnie jak słuchacze zostają na after party organizowanym po dniu wykładów.

WYGODA

Możesz zapisać się na cały semestr i korzystać z korzyści takich jak sesje warsztatowe w małych grupach, czy możliwość powtarzania wykładów. Dla niezdecydowanych oferujemy model PPC, czyli Pay Per Class. W dowolnym momencie możesz ubiegać się o certyfikat z wykazem odbytych zajęć.

Czym się różni specjalizacja od pakietu?

Wybierając specjalizację, decydujesz się na konkretny kierunek rozwoju, spośród dwóch do wyboru (E-biznes, albo Komunikacja). Odrębne, sprecyzowane ścieżki pozwolą Ci na uzyskanie kwalifikacji, ukierunkowanych na określoną dziedzinę, dzięki czemu skonkretyzujesz umiejętności, jakie chcesz nabyć. 

Pakiet jest połączeniem dwóch specjalizacji (Komunikacja i E-biznes) i zakłada równoległe kształcenie w trakcie jednego semestru. Stanowi poszerzony zakres wiedzy obu specjalizacji, które płynnie się uzupełniają i dają możliwość kształcenia w pełnym wymiarze.